modele plastikowe
Model plastikowy P-47 Thunderbolt
- Bezpieczeństwo:
Prosimy zachować opakowanie w celach informacyjnych.
- Liczba elementów: 67
- Płeć: Chłopcy
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
25,31 zł / szt
31,13 zł brutto
Model plastikowy P-47 Thunderbolt
P-47 Thunderbolt (piorun) najcięższy, jednomiejscowy samolot myśliwski i myśliwsko-szturmowy. Uważany za jeden z trzech najlepszych amerykańskich myśliwców z okresu II wojny światowej.
| Waga | 136 kg |
|---|---|
| Wymiary | 32 x 160 x 215 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Revell |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Prosimy zachować opakowanie w celach informacyjnych. |
| Liczba elementów | 67 |
| Płeć | Chłopcy |
| Rodzaj | Samoloty |
| Skala | 1:72 |
| Pozostałe parametry | Rozpiętość skrzydeł: 172 mm |
| Pozostałe informacje | Plastikowy model do sklejania. Nie zawiera kleju, pędzęlka ani farbek. Instrukcja wewnątrz opakowania. |
| Wymagania wiekowe | 12 |
| Długość | 156 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |