uchwyty
Uchwyt ścienny WL70-450BL11
- Przeznaczenie: Telewizory
- Rodzaj: Ścienny
- Regulacja wysięgu: Tak
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
275,38 zł / szt
338,72 zł brutto
Neomounts WL70-450BL11 to pełnowymiarowy uchwyt ścienny do płaskich ekranów o przekątnej do 32 cali i maksymalnym udźwigu 9 kg. Uniwersalna technologia przechylania (135°), obracania (360°) i obracania (180°) umożliwia aby stworzyć optymalny kąt widzenia.WL70-450BL11 ma głębokość 9-54 cm i nadaje się do ekranów spełniających układ otworów VESA od 75x75 do 100x100 mm. Możliwość łatwej regulacji wysokości mocowania za pomocą sprężyny gazowej. System zarządzania pozwala na poprowadzenie i zabezpieczenie luźnych kabli z tyłu ekranu. Dodatkowo w uchwycie zastosowano Easy-release VESA, która pozwala w mgnieniu oka przymocować telewizor.
| Waga | 2350 kg |
|---|---|
| Wymiary | 310 x 400 x 95 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Neomounts |
|---|---|
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Przekątna ekranu (min.) | 17 |
| Przekątna ekranu (maks.) | 32 |
| Obciążenie (maks.) | 9 |
| Regulacja w pionie | 90 |
| Regulacja w poziomie | 180 |
| Wysięg (min.) | 9 |
| Wysięg (maks.) | 54 |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Obrót | 360 |
| Wymiary | 49,1 x 11,7 cm |
| Pozostałe parametry | Gwarancja 5 lat |
| Standard VESA | 50 x 100 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |