modele plastikowe
Model plastikowy P-47 Thunderbolt
- Bezpieczeństwo:
Prosimy zachować opakowanie w celach informacyjnych.
- Liczba elementów: 67
- Płeć: Chłopcy
- Full specification
Status: Out of stock
25.31 zł / szt
31.13 zł gross
Model plastikowy P-47 Thunderbolt
P-47 Thunderbolt (piorun) najcięższy, jednomiejscowy samolot myśliwski i myśliwsko-szturmowy. Uważany za jeden z trzech najlepszych amerykańskich myśliwców z okresu II wojny światowej.
| Weight | 136 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 x 160 x 215 cm |
Technical Specifications
| Brand | Revell |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Prosimy zachować opakowanie w celach informacyjnych. |
| Liczba elementów | 67 |
| Płeć | Chłopcy |
| Rodzaj | Samoloty |
| Skala | 1:72 |
| Pozostałe parametry | Rozpiętość skrzydeł: 172 mm |
| Pozostałe informacje | Plastikowy model do sklejania. Nie zawiera kleju, pędzęlka ani farbek. Instrukcja wewnątrz opakowania. |
| Wymagania wiekowe | 12 |
| Długość | 156 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |