modele plastikowe
Model plastikowy Mosquito Mk. IV
- Bezpieczeństwo:
Prosimy zachować opakowanie w celach informacyjnych.
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
MR-4758
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 1 in stock
97.32 zł / szt
119.70 zł gross
Model plastikowy Mosquito Mk. IV
Zestaw zawiera model samolotu do samodzielnego sklejenia i pomalowania.
Technical Specifications
| Brand | Revell |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Prosimy zachować opakowanie w celach informacyjnych. |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | MR-4758 |
| Rodzaj | Samoloty |
| Skala | 1:32 |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 53,6 x 23,7 x 9,6 cm |
| Pozostałe informacje | Plastikowy model do sklejania. Nie zawiera kleju, pędzęlka ani farbek. Instrukcja wewnątrz opakowania. |
| Wymagania wiekowe | 10 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia |
| Weight | 750 kg |
|---|---|
| Dimensions | 95 x 235 x 540 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |