akcesoria
Stojak U7-Pro Wall UACC-U7-Pro-Wall-TS
- Złącza: Brak
- Wymiary:
92,1 x 80 x 183,6 mm
- Waga: 222
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
123,97 zł / szt
152,48 zł brutto
Stojak do U7 Pro
Lekki, aluminiowy stojak stołowy do U7 Pro Wall.
| Waga | 240 kg |
|---|---|
| Wymiary | 200 x 100 x 100 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | UBIQUITI |
|---|---|
| Złącza | Brak |
| Wymiary | 92,1 x 80 x 183,6 mm |
| Waga | 222 |
| Pozostałe parametry |
|
| Materiał | Aluminium |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Szary |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |