modele plastikowe
Model plastikowy Lockheed Martin F-22A Raptor
- Bezpieczeństwo:
Prosimy zachować opakowanie w celach informacyjnych.
- Liczba elementów: 116
- Płeć: Chłopcy
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 1 w magazynie
62,15 zł / szt
76,44 zł brutto
Model samolotu F-22, jednego z najnowocześniejszych samolotów bojowych Sił Powietrznych USA. Ma wyższą prędkość niż F-15E, większy zasięg i najnowocześniejszą awionikę ofensywną i obronną.
| Waga | 433 kg |
|---|---|
| Wymiary | 67 x 250 x 390 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Revell |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Prosimy zachować opakowanie w celach informacyjnych. |
| Liczba elementów | 116 |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 03858 |
| Rodzaj | Samoloty |
| Skala | 1:72 |
| Pozostałe parametry | Rozpiętość skrzydeł: 188 mm |
| Pozostałe informacje | Plastikowy model do sklejania. Nie zawiera kleju, pędzęlka ani farbek. Instrukcja wewnątrz opakowania. |
| Wymagania wiekowe | 12 |
| Długość | 264 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |