modele kompozytowe
Model kompozytowy Lamborghini Aventador LP700-4
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
31210
- Rodzaj: Samochody
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
56,90 zł / szt
69,99 zł brutto
Model metalowy Lamborghini Aventador COUPE LP 700-4 1/24
Model w skali 1:24. Metalowe nadwozie oraz plastikowe elementy. Charakteryzuje się ruchomymi elementami oraz dbałością o każdy szczegół. Posiada otwierane drzwi i bagażnik. Spełni swoją rolę zarówno na półce kolekcjonera oraz jako zabawka dla dziecka.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Maisto |
|---|---|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 31210 |
| Rodzaj | Samochody |
| Skala | 1:24 |
| Wymiary | 9.2 x 19.9 x 4.7 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 23 x 10,5 x 11,4 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Pomarańczowy |
| Waga | 502 kg |
|---|---|
| Wymiary | 105 x 115 x 230 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |