USB
Adapter High Power USB WiFi 300 Mbps
- Pasmo: 2,4 GHz
- Liczba anten : 2
- Antena: Zewnętrzna odłączana
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 10 w magazynie
22,02 zł / szt
27,08 zł brutto
Adapter High Power USB WiFi 300 Mbps
- BEZPRZEWODOWA WOLNOŚĆ
- Słaby sygnał to nie problem
- Szybki dostęp do internetu, 300Mbps
- Wysoka moc odbióru sygnału
- USB WiFi adapter, 802.11b/g/n
- Odbiornik wzmacnia sygnał, który pozwala na podłączenie do sieci, które są zwykle poza zasięgiem
- Szyfrowanie WPA i WPA2 czyni twoją sieć bezpieczną
- Współpracuje z wszystkimi rodzajami laptopów i komputerów
Specyfikacja techniczna
| Producent | Gembird |
|---|---|
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Liczba anten | 2 |
| Antena | Zewnętrzna odłączana |
| Porty we/wy | 1 x USB 2.0 Type A |
| Standardy | 802.11n |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Wymiary | 45 x 18 x 10 mm |
| Waga | 24 |
| Chipset | RTL8192EU |
| Interfejs | USB |
| Typ | WiFi |
| Oznaczenia |
| Waga | 40 kg |
|---|---|
| Wymiary | 20 x 90 x 145 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |