modele kompozytowe
Model kompozytowy Buick Century
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
31295
- Rodzaj: Policja
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
55,50 zł / szt
68,27 zł brutto
Buick Century
Model metalowy z elementami plastikowymi.
| Waga | 467 kg |
|---|---|
| Wymiary | 115 x 230 x 105 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Maisto |
|---|---|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 31295 |
| Rodzaj | Policja |
| Skala | 1:26 |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 23 x 11,3 x 10,4 cm |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |