modele kompozytowe
Model kompozytowy Buick Century
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
31295
- Rodzaj: Policja
- Full specification
Status: Out of stock
55.50 zł / szt
68.27 zł gross
Buick Century
Model metalowy z elementami plastikowymi.
Technical Specifications
| Brand | Maisto |
|---|---|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 31295 |
| Rodzaj | Policja |
| Skala | 1:26 |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 23 x 11,3 x 10,4 cm |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 467 kg |
|---|---|
| Dimensions | 115 x 230 x 105 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |