zrób to sam
Fantacolor Mozaika 48 elementów
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
4195
- Obszar: Pozostałe
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
62,00 zł / szt
76,26 zł brutto
Quercetti Mozaika Fantacolor Junior Basic zestaw zawiera kolorowe kołeczki o średnicy 32mm, z których powstają piękne mozaiki.
Aby tak się stało należy jedną z 8 kart ze wzorami umieścić pod przezroczystą tablicą, a następnie zacząć tworzyć mozaikę poprzez wstawianie kolorowych kołeczków w tablicę.
Zabawka rozwija koordynację wzrokowo-ruchową , precyzyjne umiejętności motoryczne oraz zachęca do twórczego myślenia.
| Waga | 700 kg |
|---|---|
| Wymiary | 280 x 60 x 360 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Quercetti |
|---|---|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 4195 |
| Obszar | Pozostałe |
| Rodzaj | Mozaiki |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 36 x 27.5 x 6 cm |
| Akcesoria w zestawie | - 48 kołeczkówo średnicy 32 mm |
| Wymagania wiekowe | 24 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |