modele kompozytowe
Model 2013 Harley Davidson FLHRC
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
32322
- Rodzaj: Motocykle
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
53,90 zł / szt
66,30 zł brutto
HARLEY-DAVIDSON 2013 FLHRC ROAD KING CLASSIC 1/12
Motocykl na licencji Harley Davidson w skali 1:12. Seria motocykli Harley-Davidson charakteryzuje się ruchomymi elementami oraz dbałością o każdy szczegół. Model jest dokładnym odwzorowaniem w skali prawdziwego motocykla. Posiada wysuwaną nóżkę, dzięki czemu wspaniale prezentuje się na biurku lub półce kolekcjonera.
| Waga | 240 kg |
|---|---|
| Wymiary | 90 x 220 x 130 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Maisto |
|---|---|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 32322 |
| Rodzaj | Motocykle |
| Skala | 1:12 |
| Rocznik | 2013 |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 22 x 12,5 x 8,5 cm |
| Wymagania wiekowe | 8 |
| Materiał | Metal |
| Oznaczenia | |
| Kolor | srebrny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |