Wentylator Sickleflow 120
- Podświetlenie: Nie
- Technologia chłodzenia: Powietrzem
- Prędkość wentylatora (maks.): 650
- Pełna specyfikacja
Nowa generacja wentylatorów Sickleflow
Sickleflow 120 ARGB to nowa seria w rodzinie wentylatorów CoolerMaster, dobrze nadająca się do montażu na chłodzeniu procesora czy obudowie. Zoptymalizowany został design łopatek, który poprawia przepływ i ciśnienie powietrza dzięki odświeżonemu kształtowi. Nowa rama wentylatora redukuje turbulentny przepływ powietrza i hałas, a także zwiększa ogólną wydajność. Uszczelnione łożysko zapobiega dostawaniu się kurzu do wewnątrz oraz wyciekom smaru, co przekłada się na żywotność wentylatora.
Usprawniona rama wentylatora
Nowa rama redukuje turbulentny przepływ powietrza i hałas a także zwiększa ogólną wydajność.
Nowe uszczelnienie łożysk
Zapobiega to dostawaniu się kurzu oraz wyciekaniu smaru z łożyska.
Nowy design łopatek
Zoptymalizowane łopatki posiadają zagięcia, które polepszają przepływ i ciśnienie powietrza.
| Waga | 220 kg |
|---|---|
| Wymiary | 300 x 150 x 200 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Cooler Master |
|---|---|
| Podświetlenie | Nie |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 650 |
| Przepływ powietrza | 62 |
| Rodzaj złącza | 4-pin |
| Prędkość wentylatora (min.) | 1800 |
| Ilość rurek Heatpipe | 0 |
| Podstawka / Blok CPU | Brak |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wymiary | 120 x 120 x 25 mm |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Wentylator | 12 cm |
| Radiator | Brak |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |