zegary
Zegar ścienny BUDAPEST Czarny
- Średnica: 20
- Funkcja drzemki: Nie
- Mechanizm: Kwarcowy
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
11,97 zł / szt
14,72 zł brutto
ZEGAR ŚCIENNY BUDAPEST
Nasz zegar ścienny Esperanza BUDAPEST służy nie tylko do pokazywania czasu - on z całą pewością udekoruje ścianę dowolnego pomieszczenia w mieszkaniu, biurze, sklepie czy restauracji.
| Waga | 320 kg |
|---|---|
| Wymiary | 40 x 210 x 210 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Esperanza |
|---|---|
| Średnica | 20 |
| Funkcja drzemki | Nie |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Budzik | Nie |
| Wymiary | Grubość: 34 mm |
| Pozostałe parametry | Tarcza zegara ze specjalnego artystycznego papieru |
| Akcesoria w zestawie | Hak do montażu na ścianie |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Typ | Analogowy |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Oznaczenia | |
| Konstrukcja | Ścienny |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |