latarki
Latarka czołowa 550 LM
- Czas pracy na baterii/bateriach: 12
- Zasięg: 70
- Wymiary:
6 x 4,5 x 3,5 cm
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
119,00 zł / szt
146,37 zł brutto
| Waga | 150 kg |
|---|---|
| Wymiary | 80 x 135 x 235 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Duracell |
|---|---|
| Czas pracy na baterii/bateriach | 12 |
| Zasięg | 70 |
| Wymiary | 6 x 4,5 x 3,5 cm |
| Waga | 100 |
| Akcesoria w zestawie | 3 x Bateria AAA |
| Funkcje specjalne |
|
| Strumień świetlny | 550 |
| Typ | Czołowa |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AAA |
| Oznaczenia | |
| Klasa szczelności | IPx4 |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |