laminatory
Laminator Home and office DIN A3
- Czas nagrzania: 4
- Laminacja na gorąco: Tak
- Laminacja na zimno: Tak
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
119,52 zł / szt
147,01 zł brutto
Przycisk zwalniający do łatwego rozwiązywania problemów podczas laminowania
Specyfikacja techniczna
| Producent | Hama |
|---|---|
| Czas nagrzania | 4 |
| Laminacja na gorąco | Tak |
| Laminacja na zimno | Tak |
| Regulacja temperatury | Nie |
| Funkcja cofania | Nie |
| Wymiary | 44 x 14 x 6,5 cm |
| Waga | 1.664 |
| Format | A3 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 1689 kg |
|---|---|
| Wymiary | 75 x 470 x 165 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |