akcesoria
Klej do papieru PVA 1 L
- Bezpieczeństwo:
OSTRZEŻENIE:
Ryzyko zadławienia płynem możliwym do połknięcia.
Do używania pod nadzorem osoby dorosłej.
Nie nadaje się do spożycia.
W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: wypłukać usta. NIE wywoływać wymiotów.
Unikać kontaktu z oczami.
W PRZYP - Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
TU3680
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 14 w magazynie
18,03 zł / szt
22,18 zł brutto
Klej do papieru PVA 1 L
Bezbarwny klej PVA między innymi do papieru.
Nadaje się do robienia slime (glutki).
Klej można nanosić bezpośrednio z wygodnego korka. Później można rozprowadzić pędzelkiem.
| Waga | 1081 kg |
|---|---|
| Wymiary | 80 x 80 x 280 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | TUBAN |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | OSTRZEŻENIE: |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | TU3680 |
| Rodzaj | Masy plastyczne |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 8 x 28 x 8 cm |
| Wymagania wiekowe | 6 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Bezbarwny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |