laminatory
Laminator Home and office DIN A3
- Czas nagrzania: 4
- Laminacja na gorąco: Tak
- Laminacja na zimno: Tak
- Full specification
Status: Out of stock
119.52 zł / szt
147.01 zł gross
Przycisk zwalniający do łatwego rozwiązywania problemów podczas laminowania
Technical Specifications
| Brand | Hama |
|---|---|
| Czas nagrzania | 4 |
| Laminacja na gorąco | Tak |
| Laminacja na zimno | Tak |
| Regulacja temperatury | Nie |
| Funkcja cofania | Nie |
| Wymiary | 44 x 14 x 6,5 cm |
| Waga | 1.664 |
| Format | A3 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 1689 kg |
|---|---|
| Dimensions | 75 x 470 x 165 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |