markowe
Lalka Rainbow High Swim Style Skyler
- Nr katalogowy:
507307-EUC
- Płeć: Dziewczynki
- Produkt na baterie: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
59,42 zł / szt
73,09 zł brutto
Lalka Rainbow High Swim & Style Fashion
Nasze nowe lalki Rainbow High Swim & Style Sunny Fashion Dolls są wyposażone w uroczą chustę, którą można stylizować na ponad 10 sposobów. Zbieraj i baw się tymi wszystkimi zabawnymi i pięknymi lalkami Swim & Styles razem lub mieszaj i dopasowuj.
Lalka jest gotowa na dzień dobrej zabawy z przyjaciółmi w swoim uroczym kostiumie kąpielowym, pasujących sandałach, okularach przeciwsłonecznych i torebce. Świetne na basen, do zabawy w wannie lub gdziekolwiek zaprowadzi Cię wyobraźnia.
| Waga | 425 kg |
|---|---|
| Wymiary | 77 x 155 x 288 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | MGA |
|---|---|
| Nr katalogowy | 507307-EUC |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Seria | Pozostałe |
| Marka | Rainbow High |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 15 x 7 x 28 cm |
| Wymagania wiekowe | 4 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |