markowe
Lalka EVI na rowerze górskim
- Nr katalogowy:
105731715
- Płeć: Dziewczynki
- Marka: Evi Love
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
14,32 zł / szt
17,61 zł brutto
Evi w kasku na rowerze górskim z koszykiem i bidonem.
Różne wzory. Produkt wybierany losowo.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Simba |
|---|---|
| Nr katalogowy | 105731715 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Marka | Evi Love |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 6 x 15 x 16 cm |
| Wysokość | 12 |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Oznaczenia |
| Waga | 110 kg |
|---|---|
| Wymiary | 170 x 60 x 150 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |