Lalka Laura Czas na sen
- Produkt na baterie: Tak
- Nr katalogowy:
105140501
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Lalka Laura Czas na sen
- Lalka z miękkim ciałem
- Wykonująca ruchy oddychania
- 14 dźwięków
- Zamknięte oczy w czasie snu
- Funkcja Try Me
- Wysokość: 38 cm
- DOKŁADNA IMITACJA BOBASA: Słodki bobas Laura ma zamykane oczy oraz smoczek. Ubrany jest w śliczne śpioszki oraz czapeczkę, które można zdejmować.
- LALKA INTERAKTYWNA: wydaje 14 radosnych dźwięków. Po delikatnym naciśnięciu jej brzuszka usłyszysz dziecięce odgłosy, w tym kołysankę. Działa na baterie 1,5 V R03 / AAA.
- INNOWACYJNE FUNKCJE: Kiedy lalka zasypia, jej oczy zamykają się i naśladuje realistyczne ruchy podczas oddychania, delikatnie poruszając brzuszkiem w górę i w dół, ssie także różowy smoczek.
- BEZPIECZNA ZABAWKA DLA DZIECI: Lalka jest miękka. Wygrywa przyjemną melodię i wydaje prawdziwe odgłosy niemowlaka: śmieje się, gaworzy, cmoka. Pozwala na bezpieczną i ciekawą zabawę.
- ZABAWA W RODZINĘ: Dziewczynki i chłopcy już od 2 roku życia mogą bawić się słodkim bobasem Laura, wyobrażając sobie, że są mamą i chętnie otoczą opieką córeczkę.
- ASPEKT PEDAGOGICZNY: Lalka o wielkości 38 cm rozwija funkcje poznawcze u najmłodszych, uczy troski i odpowiedzialności, wspomaga wyobraźnię i zabawę na niby. Zaprojektowana z myślą o dzieciach od 2 roku życia.
Dobranoc, mała Lauro! Lalka jest po ekscytującym dniu zabaw jest wyczerpana i gotowa do położenia się spać.
Laura Czas na sen od firmy Simba ma wiele imponujących funkcji: lalka uwielbia ssać smoczek, gra melodię kojącej kołysanki i wydaje w sumie 14 różnych dziecięcych dźwięków po delikatnym jej naciśnięciu. Najbardziej ekscytującą funkcją jest jak bobas wykonuje realistyczne ruchy podczas oddychania, jej brzuszek porusza się w górę i w dół.
Kolekcja bobasów Laura została stworzona przez renomowaną firmę Simba, która od lat projektuje praktyczne i bezpieczne zabawki z dbałością o szczegóły i estetyczne wzornictwo, aby rozbudzać entuzjazm u wszystkich dzieci i umacniać w nich instynkt opiekuńczości.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Simba |
|---|---|
| Produkt na baterie | Tak |
| Nr katalogowy | 105140501 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Seria | Pozostałe |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Marka | Laura |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 14,5 x 32,5 x 20 cm |
| Wysokość | 38 |
| Wymagania wiekowe | 24 |
| Materiał | Winyl |
| Zasilanie | Baterie |
| Oznaczenia |
| Waga | 568 kg |
|---|---|
| Wymiary | 140 x 320 x 200 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |