Monitor S3 Pro 327pf FHD B0CG3UT#ABB
- Model:
HP 327pf
- Częstotliwość pozioma min.: 30
- Częstotliwość pozioma max.: 115
- Pełna specyfikacja
Monitor HP Pro 27" seria 3 FHD - 327pf
Poszerz swój widok i zwiększ produktywność, dzięki dodatkowej przestrzeni pracy monitora FHD wynoszącej 27 cali. Zadbaj o komfort pracy z wyraźnym, płynnym obrazem i prostą konstrukcją, dzięki którym każdego dnia zrobisz jeszcze więcej.
Uczyń każdy dzień wyjątkowym
Dzięki większej przestrzeni do realizacji projektów i zadań codzienność staje się bardziej produktywna i komfortowa. Ten elegancki monitor FHD o przekątnej 27" może pochwalić się wysokiej jakości ekranem IPS, który jest widoczny pod każdym kątem, oraz częstotliwością odświeżania do 100 Hz zapewniającą wyraźny i płynny obraz.
Większa wygoda. Większa szczegółowość.
Zadbaj o komfort swoich oczu, dzięki ekranowi bez efektu migotania, z którym zrobisz jeszcze więcej każdego dnia. Unikaj efektu przesunięcia żółtej barwy i pracuj wygodnie, dzięki HP Eye Ease, stale aktywnemu, sprzętowemu filtrowi światła niebieskiego, który nie wpływa na odwzorowanie kolorów.
Proste wzornictwo. Jasny umysł.
Monitor, który pomoże Ci zachować koncentrację i uporządkować przestrzeń na biurku. Porządek dzięki przejrzystemu zarządzaniu okablowaniem, smukłej podstawie z regulacją nachylenia oraz ramce z mikrokrawędziami, pozwalającymi na sprawne sparowanie dwóch monitorów. Z łatwością dostosuj ustawienia za pomocą intuicyjnego przycisku kontrolera OSD.
Stworzone dla lepszego jutra
Obudowa tego przemyślanego monitora zawiera co najmniej 85% tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu, 5% metalu pochodzącego z recyklingu oraz 20% szkła pochodzącego z recyklingu. Ponadto spełnia wysokie standardy energooszczędności, co potwierdzają certyfikaty ENERGY STAR i rejestracja EPEAT.
Specyfikacja techniczna
| Producent | HP Inc. |
|---|---|
| Model | HP 327pf |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 |
| Częstotliwość pozioma max. | 115 |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 |
| Częstotliwość pionowa max. | 100 |
| Wysokość z podstawą | 43.84 |
| Głębokość z podstawą | 19.03 |
| Waga z podstawą | 5.1 |
| Częstotliwość odświeżania | 100 |
| WiFi | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kensington Security Slot | Nie |
| Swivel | Nie |
| Tilt | Tak |
| Kontrast dynamiczny | 8 000 000:1 |
| Certyfikaty | C-tick |
| Jasność | 250 |
| Czas reakcji | 5 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Waga | 4.4 |
| Plamka matrycy | 0.3 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 36.6 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 61.1 |
| Głębokość | 5.7 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Mikrofon | Nie |
| Klasa energetyczna | D |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Waga | 7300 kg |
|---|---|
| Wymiary | 690 x 135 x 430 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |