Drukarka LaserJet 1604W 381L0A
- Model:
LaserJet 1604W 381L0A
- Komunikacja bezprzewodowa: WiFi
- Złącza: Brak
- Pełna specyfikacja
Wysoka produktywność.
Najlepsze dla małych firm, które codziennie dużo drukują: drukuj czarno-białe dokumenty biznesowe, takie jak dokumenty biznesowe i podróże, raporty wydatków
- Niższy koszt druku dzięki wysokiej jakości wydruków
- Brak czasu na interakcję z drukarkami lub materiałami eksploatacyjnymi
- Produktywny, poprawiający wydajność pracy
Uzyskaj wysokiej jakości wydruki przy najniższym koszcie na stronę
- Drukuj do 5000 stron wysokiej jakości dzięki fabrycznie napełnionemu, oryginalnemu tonerowi HP
- Dodatkowo, oszczędzaj na wkładach i uzyskaj najniższe koszty eksploatacji dzięki ultrawydajnemu zestawowi do ponownego napełniania tonera HP
Łatwe uzupełnianie tonera w 15 sekund dzięki oryginalnemu tonerowi HP
- Mniej przestojów i większa wydajność dzięki systemowi uzupełniania tonera HP.
- Wykonany z ponad 75% mniej plastiku, umożliwia uzupełnianie tonera w zaledwie 15 sekund dzięki opcjom uzupełniania na 2500 i 5000 stron
Pełne funkcje zapewniające wysoką produktywność
Pracuj wydajnie dzięki szybkiemu drukowaniu dwustronnemu, automatycznemu podajnikowi dokumentów na 40 arkuszy i trwałemu bębnowi obrazowemu na 50 000 stron. Połącz się bezproblemowo dzięki samoresetującej się dwuzakresowej sieci Wi-Fi i najlepszej w swojej klasie aplikacji HP Smart z zaawansowanymi funkcjami. Wszystko to jest obsługiwane przez zabezpieczenia HP Wolf Essential, dzięki czemu możesz pozostać chroniony.
Specyfikacja techniczna
| Producent | HP Inc. |
|---|---|
| Model | LaserJet 1604W 381L0A |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | Brak |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Brak |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Ethernet | 10/100 Mb/s |
| Wydajność mat. eksploatacyjnych |
|
| Język drukarki | PCLm/PCLmS |
| Waga | 9.9 |
| Maks. prędkość druku w czerni | 22 |
| Podajnik papieru | 150 arkuszy |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Rozszerzenia gwarancji | Rozszerzona gwarancja do 3 lat po rejestracji w ciągu 60 dni na stronie www.hp.com/go/lasertank-warranty |
| Obciążenie miesięczne | 25000 |
| Wysokość | 39 |
| Szerokość | 33 |
| Głębokość | 43 |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Format | A4 |
| Druk Photo | Nie |
| PictBridge | Nie |
| Druk dwustronny | Brak |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Druk w kolorze | Nie |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Szary |
| Data Act | Link |
| Waga | 10200 kg |
|---|---|
| Wymiary | 430 x 330 x 390 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |