Lalka Evi Perłowa syrena
- Nr katalogowy:
105733699
- Płeć: Dziewczynki
- Marka: Evi Love
- Pełna specyfikacja
- LALKA DO KOLEKCJONOWANIA I PRZEBIERANIA: lalka Evi LOVE to mała, słodka siostra Steffi LOVE, ma zachwycające długie włosy, niezliczone hobby, kocha zwierzęta i jest idealnie ubrana na każdą okazję.
- EVI JAKO PERŁOWA SYRENKA: laleczka jako syrenka ma zachwycające długie, różowe włosy, które można stylizować za pomocą dołączyć spinek w kształcie chmury, tęczy i jednorożca.
- MAGICZNA PERŁA Evi odkryła błyszczącą perłę w muszli, którą można włożyć do dołączonego pierścionka i dzięki temu służy jako wspaniała biżuteria dla dzieci
- WSPIERAJĄ ROZWÓJ PASJI DZIECKA: zestawy Evi pomagają kształtować wyobraźnię oraz rozwijają w maluszkach poczucie odpowiedzialności i troski, zabawa daje możliwość odkrywania hobby i realizacji pasji.
- WIELKOŚĆ I PRZEZNACZENIE: laleczka Evi ma 12 cm; dostępna w 2 wersjach kolorystycznych: kremowym i bordowych, wysyłka losowa, zabawka dla dzieci od 3 lat.
Podwodny świat jest pełen tajemniczych stworzeń szczególnie piękną istotą jest Evi LOVE Perłowa Syrenka. Mistyczna syrenka o różowych włosach i fioletowym rybim ogonie oczaruje każdego ciekawego świata maluszka. Zestawy Evi LOVE pozwalają dzieciom na rozwijanie wyobraźni i tworzenie własnych opowieści. Dzieci mogą wcielić się w rolę królowej, księżniczki czy innej postaci z bajki, przywołując magiczne chwile w swoim pokoju.
Zestawy Evi Love wspierają rozwój emocjonalny dzieci. Evi Love to 12-centymetrowe laleczki w wielu odsłonach tematycznych, dzięki czemu zabawa nimi za każdym razem dostarcza nowych wrażeń. W świecie Evi Love królują miłość, dobro, wzajemny szacunek i radość z kreowania przygód. Pomysły na wspólne zabawy z dzieckiem znajdziesz na www.swiatevi.pl.
| Waga | 95 kg |
|---|---|
| Wymiary | 40 x 120 x 160 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Simba |
|---|---|
| Nr katalogowy | 105733699 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Marka | Evi Love |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Seria | Pozostałe |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 12 x 4,5 x 16 cm |
| Wysokość | 12 |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |