chodziki/jeździki
Jeździk Buggy Standard Czerwony
- Bezpieczeństwo:
Tylko do użytku pod nadzorem osoby dorosłej.
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
10604R
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
46,00 zł / szt
56,58 zł brutto
TINY TOWN BUGGY STANDARD
Jeździk Buggy Standard czerwony samochód strażacki. Posiada tajny schowek pod siedzeniem, klakson i solidną rączkę. Mniejsze dzieci mogą używać tylnego uchwytu jako wsparcia podczas nauki chodzenia.
| Waga | 1400 kg |
|---|---|
| Wymiary | 320 x 640 x 340 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | ZURU Tiny Town |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Tylko do użytku pod nadzorem osoby dorosłej. |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 10604R |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Jeździk |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 32 x 63 x 33 cm |
| Wymagania wiekowe | 12 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Czerwony |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |