modele kompozytowe
Model kompozytowy Ford A 1929 czerwony
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
31201
- Rodzaj: Samochody
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
52,90 zł / szt
65,07 zł brutto
Model kompozytowy Ford A 1929 czerwony
- Model w skali 1:24.
- Charakteryzuje się ruchomymi elementami oraz dbałością o każdy szczegół.
- Posiada otwierane drzwi oraz maskę.
- Spełni swoją rolę zarówno na półce lub biurku kolekcjonera oraz jako zabawka dla twojego dziecka.
| Waga | 374 kg |
|---|---|
| Wymiary | 105 x 115 x 230 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Maisto |
|---|---|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 31201 |
| Rodzaj | Samochody |
| Skala | 1:24 |
| Rocznik | 1929 |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 10,5 x 23 x 11,4 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Metal |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Czerwony |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |