Ładowarka sieciowa USB-C PD 3.0 30W Fast
- Moc: 30
- Rodzaj: Sieciowa
- Złącza: 1 x USB (Type C)
- Pełna specyfikacja
USAMS Ładowarka sieciowa 1x USB-C PD30W 3A (only head) PD3.0 Fast Charging X-ron Series
USAMS US-CC186 X-Ron Series to kompaktowy i zaawansowany adapter sieciowy, skrojony specjalnie pod urządzenia marki Apple. Dzięki mocy 30W oraz technologii Power Delivery, ładuje podłączone urządzenia błyskawicznie, dostosowując się do ich wymagań energetycznych. Przy minimalnych wymiarach i niewielkiej wadze, ładowarka staje się niezwykle poręcznym towarzyszem podróży, zmieścisz ją nawet w najmniejszej kieszeni czy torebce.
Ta ładowarka imponuje również szeroką kompatybilnością. Nie tylko umożliwia szybkie ładowanie urządzeń Apple, takich jak iPhone, iPad czy AirPods, ale także znakomicie współpracuje z produktami na platformie Android, w tym smartfonami Xiaomi, Samsung czy Huawei.
Zasilana trzecią generacją chipu GaN, ta ładowarka gwarantuje nie tylko efektywność, ale również niską emisję ciepła. Dzięki temu możesz liczyć na stabilne działanie, a zaawansowane funkcje ochronne zapewniają bezpieczeństwo w użytkowaniu. Chip GaN reaguje również na potrzeby Twoich urządzeń, automatycznie przechodząc w tryb podtrzymywania, kiedy poziom naładowania wynosi 80%.
Również z myślą o estetyce, ładowarka dostępna jest w trzech uniwersalnych kolorach, pozwalając Ci wybrać ten, który najlepiej oddaje Twój styl. Oparta na nowoczesnych rozwiązaniach, ta ładowarka sieciowa to zaawansowana technologia w eleganckim wydaniu.
Specyfikacja techniczna
| Producent | USAMS |
|---|---|
| Moc | 30 |
| Rodzaj | Sieciowa |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Wymiary | 31 x 33 x 36 mm |
| Waga | 47 |
| Pozostałe parametry |
|
| Napięcie wyjściowe | 20 |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 3 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 69 kg |
|---|---|
| Wymiary | 20 x 100 x 230 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |