ładowarki
Ładowarka GeNPrime 200W GaN 4xUSB-C 2xUSB-A Czarna
- Moc: 200
- Rodzaj: Sieciowa
- Złącza: 3 x USB (Type C)
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
288,98 zł / szt
355,45 zł brutto
Ładowarka Anker Prime (200 W, 6 portów, GaN)
Bardzo mocny
Zapewnia ogromną moc ładowania wynoszącą 200 W - wystarczającą do jednoczesnego ładowania 2 laptopów USB-C i 2 smartfonów.
Uniwersalna kompatybilność
Technologia Anker PowerIQ 3.0 zapewnia szybkie ładowanie praktycznie każdego urządzenia mobilnego za pomocą PPS.
Certyfikowane bezpieczeństwo
System bezpieczeństwa MultiProtect firmy Anker zapewnia pełną ochronę Ciebie i Twoich urządzeń.
Obsługiwane ActiveShield 3.0
ActiveShield 3.0 zwiększa ochronę, inteligentnie monitorując temperaturę i dostosowując moc wyjściową, aby chronić podłączone urządzenia 6 milionów razy dziennie.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Anker |
|---|---|
| Moc | 200 |
| Rodzaj | Sieciowa |
| Złącza | 3 x USB (Type C) |
| Wymiary | 112 x 76 x 35 mm |
| Waga | 450 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 944 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 140 x 210 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |