ładowarki
Ładowarka Eneloop basic BQCC51 bez akumulatorów
- Rodzaj: Sieciowa
- Akumulatory w zestawie: Nie
- Wymiary:
6,6 x 10,8 x 7 cm
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 4 w magazynie
47,26 zł / szt
58,13 zł brutto
Wykorzystaj jak chcesz
Często korzystasz z urządzeń na akumulatory, na przykład klawiatury czy urządzeń gospodarstwa domowego? Zakup ładowarki będzie najlepszym pomysłem. Została stworzona do zaopatrzenia w energię zarówno akumulatorów w rozmiarze AA oraz AAA. Naładujesz nią 2, albo 4 sztuki jednocześnie.
Postaw na bezpieczeństwo
Praktyczne kontrolki LED pełnią funkcję informacyjną. Dowiesz się o złym umieszczeniu akumulatora, trwającym ładowaniu czy przerwaniu go. Po włożeniu sprawdzi każdy akumulator, a cały proces trwa od 5 do 12 godzin. Do zakończeniu pracy automatycznie się wyłączy, aby nie uszkodzić znajdujących się akumulatorów.
Dane techniczne:
- Kontrola czasu ładowania
- Kontrolki LED
- Do naładowania akumulatorów AA lub AAA ( lub 4 sztuki)
- Można używać na całym świecie (100-240 V)
- Opakowanie bez plastiku
| Waga | 240 kg |
|---|---|
| Wymiary | 70 x 105 x 155 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Panasonic |
|---|---|
| Rodzaj | Sieciowa |
| Akumulatory w zestawie | Nie |
| Wymiary | 6,6 x 10,8 x 7 cm |
| Waga | 100 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |