głośniki
Głośnik Bluetooth SoundBox 390
- Złącza: 1 x USB 2.0
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Max. moc głośników (sumaryczna): 20
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 12 w magazynie
128,80 zł / szt
158,42 zł brutto
Głośnik Bluetooth SoundBox 390
Głośnik Bluetooth sterowany za pomocą smartfona lub przycisków.
| Waga | 2132 kg |
|---|---|
| Wymiary | 200 x 440 x 200 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Rebeltec |
|---|---|
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 20 |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 12 |
| Rodzaj | Mobilne |
| Stacja dokująca | Nie |
| Czas ładowania | 3 |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 22 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 18 |
| Wymiary | 390 x 156.5 x 197 mm |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie | Kabel USB (M) -> microUSB (M) |
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Zasilanie | Akumulator wbudowany |
| Oznaczenia | |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |