zabawa w dom
Kuchnia z akcesoriami
- Bezpieczeństwo:
Zaleca się zachowanie opakowań, etykiet oraz ulotek, na których umieszczone są ważne informacje. Opakowanie nie służy do zabawy. Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka.
- Nr katalogowy:
775291-121302
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
109,00 zł / szt
134,07 zł brutto
Kuchnia z akcesoriami
Kuchnia wyposażona jest w plastikowe akcesoria kuchenne, artykuły spożywcze i owoce.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Artyk |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Zaleca się zachowanie opakowań, etykiet oraz ulotek, na których umieszczone są ważne informacje. Opakowanie nie służy do zabawy. Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka. |
| Nr katalogowy | 775291-121302 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Tematyka | Kuchnie |
| Wymiary | Po złożeniu: 100 x 62 x 42 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 49 x 63 x 33 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pozostałe informacje | Produkt może różnić się od ilustracji na opakowaniu. |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Waga | 3379 kg |
|---|---|
| Wymiary | 340 x 640 x 490 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |