Nawigacja GPS Peiying Alien PY-GPS7014 Mapa EU
- Pozostałe złącza we/wy:
- Gniazdo słuchawek: 3,5 mm
- Gniazdo USB: USB-C
- Wymiary:
182 x 150 x 11 mm
- Waga: 300
- Pełna specyfikacja
Nawigacja samochodowa Peiying Alien PY-GPS7014 z mapą Europy
PY-GPS7014 to wysokiej klasy urządzenie z 7-calowym wyświetlaczem TFT LCD, o rozdzielczości 800x480 px i proporcjach 16:9. Rozszerzająca gamę produktów z serii ALIEN nawigacja samochodowa GPS, nie tylko pomoże Ci szybko dotrzeć do celu, ale również zapewni rozrywkę pasażerom, stając się idealnym kompanem każdej podróży.
Za płynne działanie urządzenia odpowiada procesor Mstar MSB2531 ARM Cortex-A7 o taktowaniu 800 MHz, który pozwala w pełni wykorzystać możliwości systemu Windows CE 6.0. Prawidłową lokalizację oraz mocny sygnał zapewnia wielokanałowy moduł GPS Mstar MSR2112-LF. Na uwagę zasługuje również duża pamięć RAM 256 MB, która zapewni wysoką wydajność oraz stabilną pracę. Dodatkowo wraz z urządzeniem dostajesz szczegółową mapę Europy.
Nawigacja PY-GPS7014 została wyposażona w szereg funkcji multimedialnych, które przypadną do gustu każdemu podróżującemu. W przerwie od podróży PY-GPS7014 daje możliwość przeglądania zdjęć, oglądania filmów zapisanych w formacie MP4, AVI oraz słuchania ulubionej playlisty. Nawigacja samochodowa może także posłużyć jako czytnik e-book.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Peiying |
|---|---|
| Pozostałe złącza we/wy |
|
| Wymiary | 182 x 150 x 11 mm |
| Waga | 300 |
| Taktowanie procesora | 800 |
| Pozostałe informacje o procesorze |
|
| Bateria | 1200 mAh Li-Po |
| Pozostałe informacje |
|
| Przeznaczenie | samochód |
| Wbudowana pamięć RAM | 256 |
| Wbudowana pamięć flash | 8 |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Typ kart pamięci | microSD |
| Oznaczenia | |
| Chipset GPS | Mstar MSR2112 |
| Bluetooth | Nie |
| Mapy | Polska |
| Przekątna ekranu | 7'' |
| Waga | 350 kg |
|---|---|
| Wymiary | 40 x 150 x 220 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |