bańki mydlane
Kosiarka generująca bańki mydlane
- Produkt na baterie: Tak
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
011221
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
44,99 zł / szt
55,34 zł brutto
Kosiarka generująca bańki mydlane
Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 lat.
| Waga | 800 kg |
|---|---|
| Wymiary | 155 x 205 x 280 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Madej |
|---|---|
| Produkt na baterie | Tak |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 011221 |
| Obszar | Ogrodowe |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Maszynki |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 29 x 21 x 15,5 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Zielony |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |