uchwyty
Uchwyt ścienny LCD/LED 40-65cali 60kg czarny
- Przeznaczenie: Telewizory
- Rodzaj: Ścienny
- Przekątna ekranu (min.): 40
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 6 w magazynie
79,00 zł / szt
97,17 zł brutto
Uchwyt ścienny LCD/LED 40-65cali, 60kg
- Umożliwia bezpieczny montaż na ścianie wyświetlacza LED/LCD lub TV
- Konstrukcja ze stali gwarantuje maksimum bezpieczeństwa
- Mocowanie wyświetlacza w standardzie VESA
- Uchwyt typu Slim – tylko 50 mm pomiędzy wyświetlaczem a ścianą
- Możliwość regulacji kąta pochylenia
- Wyposażony w poziomicę ułatwiającą montaż
- Idealny do zastosowania w domu, w biurze oraz do instalacji komercyjnych
Specyfikacja techniczna
| Producent | Techly |
|---|---|
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Przekątna ekranu (min.) | 40 |
| Przekątna ekranu (maks.) | 65 |
| Obciążenie (maks.) | 60 |
| Regulacja w pionie | 15 |
| Wysięg (maks.) | 50 |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Wymiary | Wymiary całkowite: 650 x 420 x 50 mm |
| Waga | 2.23 |
| Akcesoria w zestawie | - Uchwyt ścienny |
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Materiał | Stal |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 2090 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 155 x 670 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |