konsole
Konsola 0x1x8 G3 KVM eSwitchAF651A
- Maks. liczba urządzeń: 256
- Wymiary:
43.8 x 16.51 x 4.36 cm
- Waga: 2.04
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
5 830,61 zł / szt
7 171,65 zł brutto
Przełącznik konsoli HPE 0x1x8 G3 KVM
Analogowy przełącznik konsoli HPE 0x1x8 G3 KVM z 8 portami w stelażu 1U. Może być montowany w profilu zero U na bocznych szynach szafy HPE Rack.
Dane
- Napięcie wejściowe 100 do 240 V AC
- Moc 20W
- Liczba portów serwera 8
- W zestawie kabel CAT5
- Liczba serwerów 256
- Liczba jednoczesnych użytkowników 1
- Obsługa warstw Tak
- Standardowe oświadczenie gwarancyjne 3/0/0
Specyfikacja techniczna
| Producent | Hewlett Packard Enterprise |
|---|---|
| Maks. liczba urządzeń | 256 |
| Wymiary | 43.8 x 16.51 x 4.36 cm |
| Waga | 2.04 |
| Pozostałe parametry | Szczegółowy opis produktu
|
| Obudowa | Rack 1U |
| Oznaczenia | |
| Kolor | srebrny |
| Data Act | Link |
| Waga | 4700 kg |
|---|---|
| Wymiary | 500 x 180 x 295 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |