video
Kabel HDMI v2.0 optyczny 5m
- Rodzaj: Kabel
- Zastosowanie: Wideo
- Złącza #1: HDMI Typ A Męska
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 21 w magazynie
67,28 zł / szt
82,75 zł brutto
TB Kabel HDMI v2.0 hybrydowy optyczny światłowodowy 5m. Standard: HDMI Ultra HD 4K
- Obsługuje UHD 3840x2160 4:4:4 4Kx2K@60HZ, 18Gbps
- Plug and Play
- Obsługuje HDCP
- Funkcja samowykrywania informacji EDID
- Brak utraty sygnału - natychmiastowe dostarczanie krystalicznie czystych obrazów cyfrowych
- Hybrydowy kabel optyczny z włóknem i drutem miedzianym
- Pozłacane wtyki
- Opakowanie: torebka strunowa
Specyfikacja techniczna
| Producent | TB |
|---|---|
| Rodzaj | Kabel |
| Zastosowanie | Wideo |
| Złącza #1 | HDMI Typ A Męska |
| Złącza #2 | HDMI Typ A Męska |
| Standard | HDMI Ultra HD 4K |
| Pozostałe parametry | Kabel jednokierunkowy |
| Długość przewodu | 5 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 243 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 x 210 x 270 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |