przełączniki zarządzalne
Przełącznik SG6654X 48XGE 6xSFP+
- Wymagania środowiskowe:
Dopuszczalna temperatura pracy:
- -5°C do 50°C na wysokości 300 metrów
- -5°C do 45°C na wysokości 2000 metrów
- -5°C do 40°C na wysokości 3000 metrów
- Bufor pakietów: 3
- Bezpieczeństwo:
Bezpieczeństwo transmisji
Izolacja portu
Ochrona procesora (CPU-Defend)
Inspekcja ARP (Dynamiczna inspekcja ARP)
Ochrona przed atakami DoS
Wiązanie IP-MAC-Port
- 1024 wpisy
- DHCP Snooping
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
8 064,45 zł / szt
9 919,27 zł brutto
SG6654X Do projektów
Przełącznik zarządzalny L3 Omada, stackowalny, 48 portów gigabitowych, 6 slotów SFP+ 10G
- 48 gigabitowych portów RJ45, 6 slotów SFP+ 10G
- Wydajność przełączania 216 Gb/s na jednostkę
- Fizyczne stackowanie dla redundacji i lepszej wydajności
- Funkcje L3: RIP, OSPF, ECMP, VRRP, PIM-DM, DHCP Server/Relay
- Strategie bezpieczeństwa: ACL, Ochrona portów, Ochrona przed atakami DoS, 802.1X
- Zwiększona dostępność dzięki dwóm wbudowanym zasilaczom, VRRP i ERPS
- Scentralizowane zarządzanie w Chmurze przez kontroler Omada
- Autonomiczne zarządzanie przez interfejs Web, CLI, SNMP, RMON
Specyfikacja techniczna
| Producent | TP-LINK |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe | Dopuszczalna temperatura pracy:
|
| Bufor pakietów | 3 |
| Bezpieczeństwo | Bezpieczeństwo transmisji Izolacja portu Ochrona procesora (CPU-Defend) Inspekcja ARP (Dynamiczna inspekcja ARP) Ochrona przed atakami DoS Wiązanie IP-MAC-Port
|
| Liczba portów PoE+ | Brak |
| Liczba portów QSFP+ | Brak |
| Rozmiar ramki Jumbo | 9 |
| Liczba portów 10/100/1000/2500 Mbps | Brak |
| Prędkość przekazywania | 160.7 |
| Liczba portów SFP56 | Brak |
| Liczba portów 25Gb | Brak |
| Liczba portów SFP+ | 6 |
| Pobór mocy | 39.8 |
| Wymiary | 440 × 380 × 44 mm |
| Zasilanie | Dwa wewnętrzne, zintegrowane zasilacze (100240 VAC, 50/60 Hz) |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Zastosowanie | Średnie i duże firmy |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 32000 |
| Przepustowość | 216 |
| Typ obudowy | Rack |
| Wentylator | Tak |
| Klasa przełącznika | Zarządzalny |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 50 |
| Liczba portów SFP | Brak |
| Liczba portów COMBO | Brak |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | Brak |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Warstwa przełączania | L3 |
| Zasilacz | Wewnętrzny |
| Liczba portów 10Gb | 6 |
| Możliwość łączenia w stos | Nie |
| Port konsoli | Tak |
| Oznaczenia |
| Waga | 9600 kg |
|---|---|
| Wymiary | 610 x 570 x 180 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |