koncentratory USB
Koncentrator USB-C na 4xPort USB-A
- Liczba portów: 4
- Porty : 4 x USB Type A Żeńska
- Standard: USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
118,18 zł / szt
145,36 zł brutto
Koncentrator USB Targus HUB USB-C z 4 portami USB-A ACH226EU
Zaprojektowany jako niezbędny towarzysz do obsługi laptopów ze skonsolidowanymi portami, aby przekształcić jeden port USB-C w cztery porty USB-A 3.0. Podłącz urządzenia peryferyjne USB-A takie jak myszy, klawiatury, dyski flash i dyski twarde podłączając maksymalnie cztery urządzenia do portów USB-A i podłączając połączony kabel USB do portu USB-C komputera. Ten koncentrator zapewnia prędkość transferu do 5 Gb / s. Kompaktowy i lekki, łatwo go zabrać ze sobą, gdziekolwiek jesteś.
| Waga | 110 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 x 100 x 180 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Targus |
|---|---|
| Liczba portów | 4 |
| Porty | 4 x USB Type A Żeńska |
| Standard | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Wymiary | 4,5 x 9,4 x 1,1 cm |
| Waga | 0.1 |
| Akcesoria w zestawie | Kabel USB-C |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | srebrny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |