koncentratory USB
Koncentrator USB-C na 4xPort USB-A
- Liczba portów: 4
- Porty : 4 x USB Type A Żeńska
- Standard: USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1
- Full specification
Status: Out of stock
118.18 zł / szt
145.36 zł gross
Koncentrator USB Targus HUB USB-C z 4 portami USB-A ACH226EU
Zaprojektowany jako niezbędny towarzysz do obsługi laptopów ze skonsolidowanymi portami, aby przekształcić jeden port USB-C w cztery porty USB-A 3.0. Podłącz urządzenia peryferyjne USB-A takie jak myszy, klawiatury, dyski flash i dyski twarde podłączając maksymalnie cztery urządzenia do portów USB-A i podłączając połączony kabel USB do portu USB-C komputera. Ten koncentrator zapewnia prędkość transferu do 5 Gb / s. Kompaktowy i lekki, łatwo go zabrać ze sobą, gdziekolwiek jesteś.
| Weight | 110 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 x 100 x 180 cm |
Technical Specifications
| Brand | Targus |
|---|---|
| Liczba portów | 4 |
| Porty | 4 x USB Type A Żeńska |
| Standard | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Wymiary | 4,5 x 9,4 x 1,1 cm |
| Waga | 0.1 |
| Akcesoria w zestawie | Kabel USB-C |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | srebrny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |