Klocki Sd.Kfz. 251/9 Stummel
- Bezpieczeństwo:
Zalecamy zachowanie opakowania w celach informacyjnych.
- Liczba elementów: 485
- Nr katalogowy:
COBI-2283
- Pełna specyfikacja
Sd.Kfz. 251/9 Stummel
Sd.Kfz.251 to podstawowy półgąsienicowy transporter opancerzony armii niemieckiej w czasie II wojny światowej. Produkcja różnych wersji trwała już od 1939 roku. Na jego bazie budowano też inne pojazdy bojowe. Jednym z nich był "Stummel" wyposażony w krótkolufową armatę 7,5 cm Stu.K.37 kalibru 75 mm, który powstał jako pojazd wsparcia ogniowego. Pierwsze pojazdy tego typu powstały już w 1942 roku.
Klockowy transporter opancerzony "Stummel" został opracowany w skali 1:35 pasującej do reszty Historical Collection od COBI. Model składa się z 485 wysokiej jakości elementów, wśród których są również klocki z trwałymi nadrukami. Na szczególną uwagę zasługuje piękny, kolorowy klockowy kamuflaż. Pojazd został wyposażony w ruchome koła z prawdziwymi oponami. Trakcja gąsienicowa składająca się z realistycznych klockowych ogniw pracuje i zachowuje się jak prawdziwa w trakcie poruszania pojazdem. Otwierane tylne drzwi, armata oraz akcesoria dodatkowe uatrakcyjniają zabawę transporterem. Całość zestawu uzupełnia figurka przedstawiająca grenadiera pancernego z dwustronnymi nadrukami oraz klocek z nazwą pojazdu. Jeżeli lubisz budować z klocków własne konstrukcje, to ten pojazd będzie idealną bazą do tworzenia innych wersji tego popularnego transportera! Fani historii i techniki wojskowej znajdą tutaj coś dla siebie!
- 485 wysokiej jakości elementów
- Wyprodukowane w UE przez firmę z ponad 20-letnią tradycją
- Spełniają normy bezpieczeństwa dotyczące produktów dla dzieci
- W pełni kompatybilne z innymi markami klocków konstrukcyjnych
- Klocki z nadrukami nie odkształcają się i nie bledną w czasie zabawy czy pod wpływem temperatury
- Klockowy model pojazdu
- Figurka wraz z akcesoriami
- Dodatkowe akcesoria
- Skala 1:35
- Klocki dla dorosłych, którymi mogą bawić się dzieci
| Waga | 463 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 400 x 280 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Cobi Klocki |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Zalecamy zachowanie opakowania w celach informacyjnych. |
| Liczba elementów | 485 |
| Nr katalogowy | COBI-2283 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rozmiar zestawu | Średni |
| Wymiary | 17 x 9 x 7 cm |
| Akcesoria w zestawie | Figurka |
| Video | |
| Wymagania wiekowe | 7 |
| Seria | Historical Collection |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |