Ramię LCD ścienne 37-90 cali FULLM
- Przeznaczenie: Monitory
- Rodzaj: Ścienny
- Regulacja wysięgu: Tak
- Pełna specyfikacja
Uniwersalny, pełnoekranowy uchwyt ścienny do dużego ekranu LCD
Mieści jeden telewizor płaskoekranowy lub zakrzywiony od 37" do 90" o wadze do 75 kg. Opcje regulacji nachylenia, obrotu i poziomu.
Uchwyt ścienny do telewizora pasujący do niemal każdej przestrzeni.
Pokonaj dziwny plan piętra, irytujące odblaski lub niewygodne rozmieszczenie mebli, które mogą ograniczyć przyjemność korzystania z płaskiego telewizora. Obrotowy, duży uchwyt ścienny Manhattan Universal LCD jest wykonany z wytrzymałej stali, dzięki czemu możesz bezpiecznie wysunąć telewizor, aby znaleźć najlepszą pozycję do oglądania z niemal dowolnego miejsca w pokoju.
Zgodny z VESA i wykonany z wysokiej jakości materiałów, ten uchwyt ścienny pasuje do różnych rozmiarów wyświetlaczy, zapewniając bezpieczną i pewną instalację telewizora. Idealnie nadaje się do montażu telewizora w salonie, sypialni lub pokoju, a także do zastosowań komercyjnych w hotelach, salach lekcyjnych, salach konferencyjnych, do cyfrowego oznakowania i nie tylko.
Niezależnie od tego, gdzie go zainstalujesz, uniwersalny uchwyt ścienny Manhattan Universal LCD Full-Motion do dużych ekranów zapewnia najlepsze wrażenia podczas oglądania telewizji z przodu i na środku.
| Waga | 11700 kg |
|---|---|
| Wymiary | 90 x 300 x 930 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Manhattan |
|---|---|
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Przekątna ekranu (min.) | 37 |
| Przekątna ekranu (maks.) | 90 |
| Obciążenie (maks.) | 75 |
| Regulacja w pionie | 15 |
| Regulacja w poziomie | 3 |
| Wysięg (maks.) | 63.5 |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Obrót | 60 |
| Wymiary | 635 x 885 x 430 mm |
| Waga | 10.29 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Standard VESA | 800 x 400 |
| Materiał | Stal |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |