stacje i czujniki meteo
Stacja pogody Color Edge
- Zasięg: 30
- Rodzaj: Stacja meteo
- Czujnik: Bezprzewodowy
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
116,86 zł / szt
143,74 zł brutto
- Zegar sterowany radiowym sygnałem czasowym DCF z automatyczną synchronizacją czasu z najbardziej precyzyjnym zegarem na świecie
- Wskazywanie prognozy pogody za pomocą 4 symboli: słonecznie, lekkie zachmurzenie, pochmurnie, deszczowo
- Wskazywanie faz księżyca dla każdego dnia - od nowiu do ubywającego księżyca
- Strefę czasową można ustawić ręcznie, jeśli czas radia DCF różni się od strefy czasowej
- Programowanie dwóch czasów budzenia, praktyczna funkcja dla dwóch osób wstających o różnej porze
- Wskazywanie prognozy pogody za pomocą 4 symboli: słonecznie, lekkie zachmurzenie, pochmurnie, deszczowo
- Informacja o prognozie pogody, cieśnieniu powietrza, temperaturze (wewnętrzna, zewnętrzna), wilgotności (wewnętrzna, zewnętrzna), godzinie, dacie i dniu tygodnia
- Fazy księżyca dla każdego dnia - od nowiu do ubywającego księżyca
- Zegar sterowany radiowym sygnałem czasowym DCF z automatyczną synchronizacją czasu z najbardziej precyzyjnym zegarem na świecie
- Strefę czasową można ustawić ręcznie, jeśli czas radia DCF różni się od strefy czasowej
- Programowanie dwóch czasów budzenia, praktyczna funkcja dla dwóch osób wstających o różnej porze
- Informacja o niskim poziomie baterii, zarówno stacji pogody, jak i czujnika zewnętrznego
- Kolorowy wyświetlacz
- Stylowy design
- Możliwość przełączania pomiędzy stopniami Celsjusza i stopniami Fahrenheita
- Czas w formacie 12 lub 24-godzinnym
- Zasilanie bateriami lub zasilaczem sieciowym
| Waga | 393 kg |
|---|---|
| Wymiary | 65 x 105 x 225 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Hama |
|---|---|
| Zasięg | 30 |
| Rodzaj | Stacja meteo |
| Czujnik | Bezprzewodowy |
| Pomiar | Wilgotność powietrza |
| Funkcje dodatkowe | Zegar |
| Jednostki pomiaru temp. | °F |
| Wymiary | 10 x 22,5 x 6 cm |
| Waga | 360 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AAA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |