konstrukcyjne
Klocki Rondi w pudełku 170 elementów
- Bezpieczeństwo:
OSTRZEŻENIE! Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Mogą wystąpić małe elementy. Ryzyko zadławienia. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku. Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegółów technicznych.
- Liczba elementów: 170
- Nr katalogowy:
35945
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
15,84 zł / szt
19,48 zł brutto
Klocki Rondi 25mm, 170 elementów
| Waga | 236 kg |
|---|---|
| Wymiary | 105 x 105 x 100 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Lena |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | OSTRZEŻENIE! Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Mogą wystąpić małe elementy. Ryzyko zadławienia. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku. Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegółów technicznych. |
| Liczba elementów | 170 |
| Nr katalogowy | 35945 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | Plastikowe |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 10 x 10 x 10 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Seria | Rondi |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |