konstrukcyjne
Klocki Rondi w pudełku 170 elementów
- Bezpieczeństwo:
OSTRZEŻENIE! Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Mogą wystąpić małe elementy. Ryzyko zadławienia. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku. Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegółów technicznych.
- Liczba elementów: 170
- Nr katalogowy:
35945
- Full specification
Status: Out of stock
15.84 zł / szt
19.48 zł gross
Klocki Rondi 25mm, 170 elementów
Technical Specifications
| Brand | Lena |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | OSTRZEŻENIE! Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Mogą wystąpić małe elementy. Ryzyko zadławienia. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku. Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegółów technicznych. |
| Liczba elementów | 170 |
| Nr katalogowy | 35945 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | Plastikowe |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 10 x 10 x 10 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Seria | Rondi |
| Oznaczenia |
| Weight | 236 kg |
|---|---|
| Dimensions | 105 x 105 x 100 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |