Promocje zabawek
Klocki Drabinki 62 elementy w pudełku
- Liczba elementów: 62
- Nr katalogowy:
109589
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 3 w magazynie
32,00 zł / szt
39,36 zł brutto
Edukacyjne klocki przestrzenne
62 elementy w 8 kolorach pozwalają stoworzyć fantastyczne, przestrzenne figury, zaczynając od tych prostych, takich jak krzesło, poprzez nieco trudniejszego psa lub helikopter.
| Waga | 790 kg |
|---|---|
| Wymiary | 65 x 255 x 400 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | ASKATO |
|---|---|
| Liczba elementów | 62 |
| Nr katalogowy | 109589 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | Plastikowe |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 40 x 6 x 25 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Seria | Klocki Małych Geniuszy |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |