konstrukcyjne
Klocki Rondi w wiaderku 550 elementów
- Bezpieczeństwo:
OSTRZEŻENIE! Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Mogą wystąpić małe elementy. Ryzyko zadławienia. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku. Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegółów technicznych.
- Liczba elementów: 550
- Nr katalogowy:
35820
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 16 w magazynie
32,16 zł / szt
39,56 zł brutto
Klocki Rondi w wiaderku. Rondi o średnicy 25 mm, 550 elementów.
| Waga | 665 kg |
|---|---|
| Wymiary | 160 x 160 x 140 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Lena |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | OSTRZEŻENIE! Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Mogą wystąpić małe elementy. Ryzyko zadławienia. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku. Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegółów technicznych. |
| Liczba elementów | 550 |
| Nr katalogowy | 35820 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | Plastikowe |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 15 x 15 x 14 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Seria | Rondi |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |