Promocje zabawek
Klocki Drabinki 62 elementy w pudełku
- Liczba elementów: 62
- Nr katalogowy:
109589
- Płeć: Dziewczynki
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 3 in stock
32.00 zł / szt
39.36 zł gross
Edukacyjne klocki przestrzenne
62 elementy w 8 kolorach pozwalają stoworzyć fantastyczne, przestrzenne figury, zaczynając od tych prostych, takich jak krzesło, poprzez nieco trudniejszego psa lub helikopter.
Technical Specifications
| Brand | ASKATO |
|---|---|
| Liczba elementów | 62 |
| Nr katalogowy | 109589 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | Plastikowe |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 40 x 6 x 25 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Seria | Klocki Małych Geniuszy |
| Oznaczenia |
| Weight | 790 kg |
|---|---|
| Dimensions | 65 x 255 x 400 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |