Klocki Cromwell Mk.IV
- Bezpieczeństwo:
Zalecamy zachowanie opakowania w celach informacyjnych.
- Liczba elementów: 544
- Nr katalogowy:
2269
- Pełna specyfikacja
Cromwell Mk.IV
Zestaw będący ucieleśnieniem hasła COBI: "Buduj historię, klocek po klocku".
Drugowojenny Cromwell Mk. IV o nazwie własnej "HELA" z dokładnymi oznaczeniami słynnego czołgu dowodzenia generała Stanisława Maczka z 1 Dywizji Pancernej (Czarne Diabły) Polskich Sił Zbrojnych walczących u boku Aliantów. Starannie odwzorowany z 544 klocków zestaw został opracowany w skali 1:35 pasującej do figurek. Wszystkie elementy historycznych oznaczeń oraz detale to wysokiej jakości nadruki! W zestawie nie ma naklejek. Wśród funkcjonalności czołgu znajdziemy: otwierany właz, dostęp do silnika, ruchomą wieżę, obrotowe działo i działającą trakcję gąsienicową. W pudełku znajduje się również tabliczka z nazwą słynnego czołgu.
Do zestawu dołączona jest bardzo starannie opracowana figurka generała.
Generał Stanisław Maczek (1892-1994) to prekursor polskiej broni pancernej, bohater II wojny światowej, wybitny dowódca 1. Polskiej Dywizji Pancernej Wojska Polskiego, która wsławiła się walkami pod Falaise podczas inwazji sił alianckich w Normandii w 1944 roku i wyzwoleniem holenderskiej Bredy. Kawaler Orderu Orła Białego, honorowy obywatel Holandii.
Cromwell wraz z figurką generała Maczka to pozycja obowiązkowa dla pasjonatów historii, broni pancernej oraz przepiękny model do kolekcji poświęconej drugiej wojnie światowej. Nasza kolekcja w skali 1:35 nie może się obyć bez tego zestawu! Zbuduj historię, klocek po klocku!
- 544 wysokiej jakości elementów
- Wyprodukowane w UE przez firmę z ponad 35-letnią tradycją
- Spełniają normy bezpieczeństwa dotyczące produktów dla dzieci
- W pełni kompatybilne z innymi markami klocków konstrukcyjnych
- Zastosowano tylko trwałe nadruki bez użycia naklejek
- Czytelna i intuicyjna instrukcja oparta na rysunkach i ikonach
- Dodatkowy klocek z nazwą modelu
- Figurka generał Stanisław Maczek
| Waga | 626 kg |
|---|---|
| Wymiary | 63 x 400 x 280 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Cobi Klocki |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Zalecamy zachowanie opakowania w celach informacyjnych. |
| Liczba elementów | 544 |
| Nr katalogowy | 2269 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rozmiar zestawu | Średni |
| Wymiary | 18.2 x 9 x 11 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 40 x 6 x 28 cm |
| Akcesoria w zestawie | Figurka |
| Video | |
| Wymagania wiekowe | 8 |
| Seria | Historical Collection |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |