Klocki 38 cm Sturmmorser Sturmtiger
- Bezpieczeństwo:
Zalecamy zachowanie opakowania w celach informacyjnych.
- Liczba elementów: 1100
- Nr katalogowy:
2585
- Pełna specyfikacja
38 cm Sturmmörser Sturmtiger
Sturmtiger to niemieckie działo pancerne z okresu drugiej wojny światowej zbudowane na podwoziu czołgu PzKpfw VI Tiger, uzbrojone w specjalny moździerz rakietowy 38cm (SturmMörser) miotający ogromne pociski na odległość 5600 metrów. Sturmtiger został zaprojektowany jako pojazd wsparcia piechoty w czasie walk ulicznych. W latach 1943-1945 zbudowano zaledwie 18 egzemplarzy tego ciężkiego i skomplikowanego w obsłudze urządzenia.
Klockowy STURMTIGER został zaprojektowany w skali 1:28 i składa się z 1100 wysokiej jakości elementów. Po zbudowaniu pojazd mierzy 23 cm długości i zawiera całe mnóstwo cieszących oko szczegółów. Na klockach znajdują się wysokiej jakości nadruki przedstawiające oznaczenia i charakterystyczne detale pojazdu. Pojazd zawiera również elementy wnętrza oraz wyjmowany klockowy silnik. Mini model silnika można umieścić w pojeździe pod klapą serwisową lub wyeksponować obok modelu. Lufa moździerza oraz koła są ruchome. Możemy poruszać pojazdem na pięknie pracujących gąsienicach. W zestawie znajdują się cztery pociski moździerzowe. Na pojeździe jest zamontowany żuraw umożliwiający podnoszenie pocisków. Na potrzeby tego zestawu zaprojektowaliśmy nowy element wiernie oddający kształt lufy Sturmtigera! W komplecie znajduje się figurka mechanika z obsługi działa pancernego. Szczegółowy i bardzo duży model ciężkiego moździerza to pozycja obowiązkowa dla kolekcjonerów i pasjonatów historii. Buduj historię, klocek po klocku!
- 1100 wysokiej jakości elementów
- Wyprodukowane w UE przez firmę z ponad 35-letnią tradycją
- Spełniają normy bezpieczeństwa dotyczące produktów dla dzieci
- W pełni kompatybilne z innymi markami klocków konstrukcyjnych
- Zastosowano tylko trwałe nadruki bez użycia naklejek
- Czytelna i intuicyjna instrukcja oparta na rysunkach i ikonach
- 1 figurka
- Model działa pancernego Sturmtiger w skali 1:28
- Tabliczka z nazwą
- Wyjmowany mini model silnika
- Pociski moździerzowe
Specyfikacja techniczna
| Producent | Cobi Klocki |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Zalecamy zachowanie opakowania w celach informacyjnych. |
| Liczba elementów | 1100 |
| Nr katalogowy | 2585 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rozmiar zestawu | Bardzo duży |
| Wymiary | 23 x 13 x 13,5 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 45 x 7 x 30.5 cm |
| Akcesoria w zestawie | Figurka |
| Wymagania wiekowe | 10 |
| Seria | Historical Collection |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia |
| Waga | 1340 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 300 x 450 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |