pralki
Pralka do zabudowy BIWMWG81485PL
- Poziom hałasu: 70
- Wyświetlacz / Panel: Tak
- Klasa głośności: A
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 19 w magazynie
1 480,84 zł / szt
1 821,43 zł brutto
| Waga | 68500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 590 x 530 x 880 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Whirlpool |
|---|---|
| Poziom hałasu | 70 |
| Wyświetlacz / Panel | Tak |
| Klasa głośności | A |
| WiFi | Nie |
| Zabezpieczenia | Blokada panelu sterowania |
| Ilość programów prania | 14 |
| Programy i opcje prania | Wirowanie + Wypompowanie, Eco 40-60 |
| Waga | 66.5 |
| Rodzaj | Zabudowa |
| Wysokość | 81.5 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 59.5 |
| Głębokość | 54.5 |
| Klasa energetyczna | B |
| Kierunek otwierania | lewo |
| Ładowanie | front |
| Załadunek | 8 kg |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały, Nie dotyczy |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |